Ropendamine

Võtan hetke, et räägita täna teemal, milleks on ropendamine ja sellega kaasnevatest ohtudest. Ilmselt lugedes võid mõelda, et miks ropendamine ja miks ma räägin sellest teemast just nüüd?

9. veebruar on juba väga vanast ajast olnud Kuldsuu päev. See tähendab, et üks kord aastas saame kustutada kõike seda negatiivset, mis ropendamine, vandumine või sajatamine en­daga kaasa toob.

Päris tihti on minu käest küsitud, et üks või teine pereliige ropendab liigagi tihti, võiks isegi öelda, et mõningatest ebatsensuursetest sõna­dest on saanud nii öelda sidesõnad. Näiteks võiks tuua – kurat, raisk ja sinna alla läheb muidugi ka see, kui me sajatame teisi tihti..
See võib panna teid mõtlema küsimusele, et kas need sõnad tõesti teevad kellelegi liiga?

Pean siinkohal andma jaatava vastuse, kui teistel kuulajatel on seda raske kuulata.

Ropendamistega paneme kinni oma kodu õnne, iseenda õnne ja samuti ka rahakoti õnne.
Ühesõnaga õnn hakkab meie juurest lahkuma. Seda kõike saab ära hoida, kui teeme igal aastal Kuldsuu rituaali.

Vanal ajal korjasid inimesed terve aasta kuivi puid, sest need puud mida rituaalis kasutati, pidid olema väga kuivad. Puud millega tehakse sellist rituaali on piibli mõistes pühad puud, see tähendab puud mis ei langeta lehti.
Neid puid nimetatakse tarkuse puudeks – kuusk, mänd, kadakas, palm, oliivipuu.

Kuidas rituaali teha meie tingimustes?

Teeme ahju või kaminasse kuivadest puudest püramiidi ja süütame selle. Kui nüüd tõesti pole kuskilt võtta ühtegi nendest puudest, mida ülal tekstis mainisin, siis võib võtta ka hea ja halva tundmise puud, need on kõik puud mis langetavad lehti.

Kui teeme seda rituaali 1 kord aastas, siis soovituslik oleks leida see aeg ning võtta tarkuse puult.

Kui kodus puudub ahi või kamin. Kuidas rituaali siis teha?

Võtame kas metallist või lihtsalt suurema taldriku ja teeme sinna peale samadest puudest väikese püramiidi. Püramiidi sisse võib teha tikkudest väikese püramiidi.
Nüüd süütame selle põlema. Püramiid peab põlema lahvatama ühekorraga igalt poolt. Kui need lõkked ei lahvata ühekorraga igaltpoolt põlema, siis see näitab, et meil on veel palju puhastada.

Kui teeme seda Kuldsuu energiat igal aastal, siis kaob puhastame läbi selle negatiivsest energiast ennast ja meie kodult terveks aastaks. Seda rituaali peaks kordama igal aastal 9.veebruaril.

Hoolikat puhastamist!
Inga Rämson

Liitu uudiskirjaga siin, et oleksid esimeste seas, kes kuuleb uutest postitustest ja sündmustest: https://selgeltnagijainga.ee/uudiskiri/

Facebook