Räägin täna natuke ropendamisest ja sellega kaasnevatest ohtudest, kui neid üldse on. Miks ropendamine ja miks ma räägin sellest teemast just nüüd?

9. veebruar on juba väga vanast ajast olnud Kuldsuu päev. See tähendab et 1 kord aastas me saame kustutada kõike seda negatiivset, mis vandumine või sajatamine en­daga kaasa toob. Päris tihti on minu käest küsitud, et üks või teine pereliige ropendab liigagi tihti, võiks isegi öelda et mõningatest ebatsensuursetest sõna­dest on saanud nii öelda sidesõnad näit: kurat, raisk ja sinna alla läheb ka see, kui me sajatame teisi tihti. Ja nüüd te küsite, et kas need sõnad teevad siis kellelegi liiga. Pean siinkohal ütlema et jah, teevad küll kui teistel pereliikmetel on seda raske ja paha kuulata.

Sellega paneme me kinni oma kodu õnne, iseenda õnne ja samuti ka rahakoti õnne. Ühesõnaga õnn hakkab meie juurest lahkuma, aga seda kõike saab ära hoida, kui me teeme igal aastal, 9.veebruaril, Kuldsuu rituaali.

Vanal ajal korjasid inimesed terve aasta kuivi puid, sest need puud pidid olema väga kuivad.

Me teeme ahju või kaminasse kuivadest puudest püramiidi ja süütame selle.

Puud millega tehakse sellist rituaali on piibli mõistes pühad puud, see tähendab puud mis ei langeta lehti.

Nendeks on kuusk, mänd, kadakas, palm, oliivipuu, ühesõnaga need kõik on tarkuse puud. Kui nüüd tõesti pole kuskilt võtta ühtegi nendest puudest, siis võib võtta ka hea ja halva tundmise puud, need on kõik puud mis langetavad lehti.

Kui teeme seda rituaali 1x siis peaks ikka võtma mingi puu mis ei langeta lehti.

Paljud meist elavad sellistes kodudes, kus ei ole ei ahju ega kaminat. Kuidas siis seda rituaali teha? Võtame kas metallist kandiku või suurema taldriku ja teeme siia samadest puudest väikese püramiidi sisse võib panna tikkudest väikese püramiidi. Nüüd süütame selle põlema, ta peab põlema lahvatama ühekorraga igalt poolt. Kui need lõkked ei lahvata ühekorraga igaltpoolt põlema, siis see näitab ei meil on veel palju puhastada.

Kui mee teeme seda Kuldsuu energiat, siis kaob kõik negatiivne energia meilt ja meie kodult terveks aastaks. Seda rituaali peaks kordama igal aastal 9.veebruaril.